اپلفناوری اطلاعاتگوناگونموبایل و تبلت

آیفون دو سیم کارت سال دیگر از راه می رسد.

Ming-Chi Kuo از KGI که پیش بینی های عموما درستی درباره آیفون ها می کند اعتقاد دارد که آیفون دو سیم کارت سال دیگر از راه می رسد.

همچنین وی انتظار دارد آیفون های 2018 به شبکه LTE گیگابیتی نیز مجهز باشند. در حقیقت آیفون ها بیشتر شبیه به پرچمدارهای سامسونگ یا هواوی خواهند شد، به عبارت دقیق تر شبیه به پرچمدار هواوی، چرا که این شایعه احتمال هر دو سیم کارت 4G بودن را برای آیفون های 2018 محتمل می داند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا جدیدترین شایعات پیرامون آیفون های 2018 اپل را با هم مرور کنیم.

شاید برای شما جالب باشد بدانید هیچ کدام از آیفون های 2017، یعنی آیفون 8، 8 پلاس یا آیفون 10 هیچ کدام از آخرین نسل شبکه 4G پشتیبانی نمی کنند و نهایت سرعت دانلود 600 مگابیت بر ثانیه را به شما ارایه می کند. این یعنی تقریبا نیمی از توانایی مودم های مخابراتی موجود در گلکسی اس 8، گلکسی نوت 8 یا هواوی Mate 10 که می توانند تا نرخ 1.2 گیگابیت دانلود کنند. البته این موضوع جدیدی نیست، آیفون ها همیشه یک تا دو نسل در بحث شبکه های مخابراتی از فناوری روز عقب تر هستند و دلیل این است که خیلی از اپراتورهای تلفن همراه ایالات متحده امریکا چنین سرعتی را ارایه نمی کنند ولی شاید برای شما هم جالب باشد که تصویر زیر را از مقایسه سرعت دانلود 4G آیفون 10 در مقابل گلکسی نوت 8 روی شبکه T-Mobile را ببینید:

همانطور که می بینید سرعت دانلود گلکسی نوت 8 بین 2 تا 5 برابر (در تست های مختلف) بیشتر از آیفون 10 است که دلیل آن را می توان در نسل بالاتر فناوری مخابراتی و آنتن 4X4 MIMO دانست.

از بحث دور نشویم، یکی دیگر از شایعات جذاب برای بازارهای در حال توسعه این است که آیفون های 2018 احتمالا در نسخه های دو سیم کارت نیز عرضه شود. جالب اینکه این آیفون ها همانند هواوی Mate 10 می تواند هر دو سیم کارت را روی شبکه 4G ثبت کنند. آیفون دو سیم کارت می تواند به صورت همزمان هر دو سیم کارت را آماده به کار داشته باشد.

احتمال دارد آیفون دو سیم کارت با نمایشگر IPS و اندازه 6.1 اینچ عرضه شود که این یعنی کاهش قیمت برای حفظ حاشیه سود و این آیفون احتمالا در بازار چین با قدرت بیشتر عرضه شود. دو آیفون دیگر را می توان در اندازه 5.8 اینچ و 6.5 اینچی دید که اولی از نظر بدنه در اندازه آیفون 10 حال حاضر است و دومی احتمالا در اندازه آیفون 8 پلاس باشد.

 

 

ورود به کانال تلگرام مجله خبری تا نود

منبع
toranji.ir
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =

بستن
بستن