اخبار فناوریفناوری اطلاعاتگوناگون

سونی موزیک با تیم چلسی قرارداد امضا می کند

تیم قدرتمند لیگ انگلیس، چلسی، اعلام کرده است که همکاری اختصاصی خود با سونی موزیک را آغاز خواهد کرد. بر اساس، این قرارداد از بازیکنان مطرح تیم چلسی و هنرمندان موزیک همکاری کننده با سونی موزیک برای تولید محتواهای خلاقانه برای لیگ استفاده خواهد شد.

به مناسبت آغاز همکاری میان این دو کمپانی و تیم ورزشی، تیم چلسی پلی لیستی از سونی موزیک را منتشر کرده است. ابعاد مالی و زمانی این قرارداد هنوز منتشر نشده است.

Chris Townsend کارگردان تبلیغاتی تیم چلسی گفته است:

ما بی نهایت از همکاری با سونی موزیک هیجان زده هستیم. چراکه در حال حاضر، این کمپانی یکی از کمپانی های پیشرو در زمینه ی سرگرمی در دنیا است. تلفیق ستارگان مشهور دنیای موسیقی با بازیکنان مطرح فوتبال می تواند باعث تولید محتواهای خلاقانه ای بشود که باعث جذب هر دو دسته طرفداران موسیقی و فوتبال خواهد شد.

Dusko Justic معاون مدیر بازاریابی سونی موزیک اضافه کرد:

با انجام این کار هر دو گروه طرفداران فوتبال و موسیقی مشتاق خواهند بود. ما قصد داریم که با ترکیب این دو زمینه با یکدیگر، تجربه های جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهیم. تمامی افرادی که در حال حاضر در حال همکاری با سونی موزیک هستند به این همکاری با تیم چلسی افتخار می کنند.

تیم چلسی پس از تحمل شکست 2 بر 1 از تیک قعر جدولی Crystal Palace به رتبه ی پنج جدول منتقل شده است. انتظار می رود که با انجام بازی روز شنبه این تیم دوباره بتواند به رتبه ی بالاتر جدول دست پیدا کند.

منبع
xperian
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =

بستن
بستن