اخبار فناوریخودروصوتی تصویریفناوری اطلاعاتگوناگون

سونی دومین برند مورد اعتماد در سیستم های صوتی خودرو

سونی نامی پرآوازه و قدیمی در صنعت سیستم های صوتی و الکترونیکی به شمار میرود. از سال های دور سونی در حوزه سیستم های صوتی خودرو، یک نام مطمئن و محبوب در نزد تمامی اقشار بود که با گذشت زمان، نه تنها در طوفان رقابت گم نشد، بلکه به رشد و توسعه خود نیز ادامه داد.

موسسه تحقیقاتی IHS با یک نظرسنجی گسترده از کاربران در سرتاسر دنیا، مورد اعتمادترین برندها در حوزه تولیدات صوتی خودروها را شناسایی کرده است. این موسسه با یک جامعه آماری 5000 نفره از مشتریان در کشورهای مختلف از جمله آمریکا، انگلستان، آلمان، چین، کانادا و … از آنها در خصوص برند مورد اعتماد در حوزه سیستم های صوتی خودرو سوال کرد.

در این نظرسنجی، برند Bose با 96 درصد رای اعتماد، مورد اعتماد ترین برند دنیا در حوزه سیستم های صوتی خودرو شناخته شد. پس از Bose، این سونی بود که با 94 درصد، دومین برند مورد اعتماد در این حوزه از سوی کاربران انتخاب شد که نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت ژاپنی و محبوبیت فراوان آن دارد. پس از سونی نیز نام شرکت های معتبری مثل Dolby، پاناسونیک، Beats Audio، آلپاین، پایونیر، فیلیپس، کنوود نیز در رده های بعدی دیده میشود.

نکته جالب در خصوص این تحقیقات، علاقه فراوان مشتریان این 5 کشور به خرید سیستم های صوتی رده بالا و گران قیمت بازار است. البته که این کشورها اکثراً از کشورهای توسعه یافته و مرفه دنیا هستند که علاقه به خرید سیستم های صوتی گران قیمت در آنها بیشتر از سیستم های صوتی ارزان قیمت است. به هر حال سونی با این تحقیقات، یک بار دیگر نشان داده در تمامی حوزه های فعال، مورد اعتماد مشتریان خود است.

منبع
xperian
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

بستن
بستن