پزشکی و سلامتیتغذیه و سلامتیسلامتی و زیبایی

ویتامین مورد نیاز غده پینال ، چشم سوم را قوی کنید

ویتامین مورد نیاز غده پینال ، چشم سوم را قوی کنید

غده پینال یا همان غده صنوبری که نقش مهمی در تنظیم هورمون ملاتونین و عملکرد ذهن دارد مثل سایر اعضای بدن به طبع بایستی برای عملکرد بهتر نیاز به برخی از منابع غذایی دارد.

مواد غذایی که غده پینال را تقویت می کنند

غده پینال در عمق روح و مغز قرار دارد که ملاتونین را ترشح می کند.این غده بخشی از قسمت فیزیکی بدن ما می باشد که مارا به دنیای معنوی متصل می کند و مطمئنا میخواهید که آنرا سالم نگه دارید.غده پینال

غده پینال

غده پینای در بین هر دو چشم قرار دارد. این اغلب به عنوان چاکرا (چشم سوم) شناخته می شود. این در مرکز تمام آگاهی شما جا دارد .

تقویت غده پینال یا همان چاکرا

ملاتونین به عنوان مکمل خواب شناخته می شود زیرا به تنظیم برنامه روز و شب بدن کمک می کند از این رو تاثیر مستقیم غده پینه آل روی این هورمون اهمیت این بخش را بیشتر می کند و در واقع تمرکز برای تقویت غده می تواند برای بدن مزایای زیادی داشته باشد.

اهمیت تغذیه در تقویت غده پینال یا غده صنوبری

امروزه ما غذاهای شیمیایی زیادی را مصرف می کنیم که می تواند نه تنها غده تیروئید شما بلکه دیگر نقاط بدن شمارا تحت تاثیر قرار دهد.
اگر میخواهید که آگاهی بیشتری داشته باشید و ذهنتان پیشرفت دهید ،لازم است که غده پینال سالمی داشته باشید.برای تقویت این غده می توانید مواد غذایی که برای تقویت غده پینال شناخته شده اند استفاده کنید.
مواد غذایی چون سبزیجات ، جلبک دریایی ، خردل و کلم برای غده پینال بسیار مناسب است . این مواد غذایی حاوی مقدار زیادی ویتامین D و ویتامین B هستند که برای غده پینال بسیار مناسب می باشند.
اگر شما به فکر سلامت غده پینال خود هستید شدیدا توصیه می شود که از خوردن غذاهای گوشتی خودداری کنید. غذاهای فرآوری شده و نوشابه برای غده پینال بسیار مضر است.
.
منبع: namnak
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

بستن
بستن