اخبار فناوریامنیتفناوری اطلاعاتنرم افزار

کسپرسکی نسخه رایگان آنتی ویروس خود را به صورت جهانی عرضه می کند

عرضه رایگان آنتی ویروس کسپرسکی

پس از حدود یک سال و نیم آزمایش و به روز رسانی نرم افزار در روسیه، اوکراین، بلاروس، چین و کشورهای اسکاندیناوی، کسپرسکی بالاخره نسخه رایگان آنتی ویروس خود را منتشر کرد.

نسخه رایگان تمام قابلیت های اصلی یک آنتی ویروس استاندارد را دارد
البته آنتی ویروس رایگان کسپرسکی از قابلیت هایی مانند شبکه های مجازی خصوصی، نظارت والدین و محافظت از پرداخت های آنلاین بی بهره بوده اما، تمامی ویژگی های مورد نیاز برای کاربری روزمره مانند اسکن فایل های موجود روی سیستم، چک کردن ایمیل ها و همچنین محافظت در زمان مرور اینترنت را فراهم می کند.
به گفته کمپانی، نرم افزار مورد بحث برخلاف سایر آنتی ویروس های رایگان، از تبلیغات برای کسب درآمد استفاده نمی کند؛ بلکه شرکت اطلاعات به دست آمده از سیستم های کاربران را تحلیل کرده و از آنها برای توسعه یادگیری ماشینی در تمامی محصولات خود بهره خواهد برد.

 

آنتی ویروس رایگان کسپرسکی هم اکنون علاوه بر کشورهای زمینه تست، در آمریکا، کانادا و اکثر کشورهای آسیا-اوقیانوسیه در دسترس بوده و تا اوایل آذر ماه در سایر نقاط دنیا نیز عرضه خواهد شد.
گفتنی است پیش از این کسپرسکی با مشکلاتی در زمینه کسب و کار در ایالات متحده مواجه شده بود که برای رفع آن، اظهار آمادگی نموده و حتی پیشنهاد ارائه سورس کُد خود را نیز به دولت آمریکا اعلام کرده است.

منبع:
Engadget

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 13 =

بستن
بستن