اخبار فناوریاطلاعات عمومیفناوری اطلاعاتگوناگونمتفرقه

اینفوگرافیک: درآمد اپل، مایکروسافت , گوگل و دیگر کمپانی‌های بزرگ دنیا در هر ثانیه

سایت TitleMax اخیراً تصویر اینفوگرافیک جالبی از درآمد کمپانی ها را منتشر کرده است که نشان می‌دهد بزرگ‌ترین و موفق‌ترین کمپانی‌های دنیا در هر ثانیه چقدر پول در می‌آورند.

این بار در جدیدترین تصویر اینفوگرافیک منتشر شده از سوی سایت TitleMax، درآمد خالص کمپانی‌های بزرگ در سال 2016 مورد استفاده قرار گرفته است تا در اطلاعاتی جالب میزان درآمد این شرکت‌ها در هر ثانیه مورد محاسبه قرار بگیرد. این اطلاعات نشان می‌دهد که اپل بزرگ‌ترین کمپانی حال حاضر جهان، در هر ثانیه چیزی در حدود 1444.76 دلار پول در می‌آورد.‌ به احتمال فراوان اپل اولین کمپانی دنیا خواهد بود که ارزش آن به یک تریلیون دلار (هزار میلیارد دلار) خواهد رسید.

نکته جالب دیگر اینکه، کمپانی JP Morgan Chase که در این رده بندی در رده دوم قرار گرفته است تنها نصف این میزان درآمد دارد و قادر است در هر ثانیه 782.43 دلار درآمد کسب نماید. این رده بندی همچنین نشان می‌دهد که اینتل غول بزرگ دنیای پردازنده‌ها نیز با درآمد 326.22 دلاری در هر ثانیه، در رده‌های پایین‌تری ایستاده است. این تصویر اینفوگرافیک همچنین نشان داده است که Alphabet که بخشی از کمپانی گوگل است در هر ثانیه در حدود 615 دلار درآمد دارد. در بخش دیگری از این تصویر برای مایکروسافت درآمد 531.21 دلاری در هر ثانیه اعلام شده است. کارشناسان معتقدند که مایکروسافت نیز در سال 2021 به ارزش یک تریلیون دلاری دست پیدا می‌کند.

وضعیت دیگر کمپانی‌های بزرگ در این رده‌ بندی را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. برای بزرگ‌تر شدن تصویر بر روی آن کلیک کنید.

درآمد

 

ورود به کانال تلگرام مجله خبری تا نود

منبع
shahrsakhtafzar.com
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

بستن
بستن