اطلاعات عمومیپزشکی و سلامتیسلامتی و زیباییگوناگون

دلایلی که مردان نباید در حالت ایستاده ادرار کنند را بشناسید

معمولا مردان در بسیاری از کشورها، در موقعیت ایستاده ادرار کردن را انجام میدهند. یک مطالعه در هلند ثابت می کند که این عادت برای انسان ها مضر است.

دانشمندان مرکز پزشکی دانشگاه لیدن هلند خاطر نشان کردند مردانی که در موقعیت نشسته ادرار می کنند می توانند علائم نشانه های بیماری ادراری را کاهش دهند.

به نقل از صفحهTelegraph، در تاریخ شنبه (۱۷/۰۶/۲۰۱۷) همچنین ذکر شده است که عادت ادرار کردن در حالت نشسته برای مردان می تواند خطر ابتلا به بیماری پروستات را کاهش دهد. نویسندگان نوشتند:” ادرار کردن هنگام نشستن حتی می تواند از مشکلات پروستات پیشگیری کند.” نتایج مطالعاتی که چندین سال پیش انجام شده، پاسخ های مثبتی از چندین کشور مانند سوئد، تایوان و ژاپن را دریافت کرده است.

بخش بهداشت و درمان کشور توصیه می کند که مردان در موقعیت نشسته ادرار کنند. حتی خدمات بهداشتی تایوان که به طور رسمی مردان را مجبور به ادرار کردن با موقعیت ایستاده می کرد، از این کار دست کشیده است. شناخت فواید ادرار کردن در حالت نشسته، توسط فیل رابینسون در حال بررسی است.

او اعتراف می کند همیشه در حالت نشسته ادرار می کند. در اسلام، همیشه توصیه شده است که مردان در موقعیت نشسته ادرار کنند، هدف این است که ادرار به همه جا گسترش پیدا نکند.

 

ورود به کانال تلگرام مجله خبری تا نود

منبع
hellodoctor.ir
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

بستن
بستن