اخبار فناوریصوتی تصویریفناوری اطلاعاتگوناگون

معرفی «زمین لرزان» (Earth-shaking) جدید و 1200 واتی کمپانی SVS

بلندگوهای سری 4000 کمپانی SVS موسوم به «زمین لرزان» (Earth-shaking)  با قدرت 1200 وات از محبوب ترین ساب ووفرها برای کاربری های خانگی و نیمه حرفه ای به شمار می روند.

طراحی اسپیکرهای مورد بحث از لحاظ ظاهری کاملاً سرراست و قابل فهم است و بیننده در نگاه اول به خوبی در می یابد که با چه قدرتی سر و کار خواهد داشت. در دل هر سه مدل آمپلی فایر قدرتمند STA-1200D با توان ۱۲۰۰ وات RMS جا خوش کرده است.

«زمین لرزان» (Earth-shaking) 1200 واتی SVS 

دو مدل SB-4000 و PB-4000 از لحاظ عملکردی و ظاهری شباهت زیادی با یکدیگر دارند و تنها در مدل شاهد تعبیه ۴ کانال خروجی زیر باند اصلی ۱۳.۵ اینچی جهت ایجاد صدای فراگیرتر هستیم.

مدل PC-4000 اما با دو برادر دیگر خود کاملاً متفاوت است. طراحی سیلندری آن هم از لحاظ زیبایی نسبت به دو مدل دیگر برتر است و هم می تواند با بهره مندی از آمپلی فایر و بلندگوی مشابه، بیس عمیق تری را نسبت به دو مدل دیگر ایجاد کند. ضمن این که امکان قرار دادن آن روی زمین با اشتغال سطحی کوچکتر نیز وجود دارد.

«زمین لرزان» (Earth-shaking) 1200 واتی SVS 

در خصوص قیمت نیز باید گفت که قطعاً هر کسی از پس پرداخت دلارهای لازم برای تصاحب این ساب ووفرهای زیبا و کارآمد برنخواهد آمد. لقب ارزان ترین زمین لرزش در این میان به مدل SB-4000 با قیمت ۱۵۰۰ دلار تعلق می گیرد. گران ترین ساب جدید SVS نیز PB-4000 است که برای خریداری آن می بایست ۱۹۰۰ دلار پرداخت نمود. مدل PC-4000 را نیز می توانید با ۱۸۰۰ دلار خریداری نمایید.

«زمین لرزان» (Earth-shaking) 1200 واتی SVS 
منبع
digiato.com
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =

بستن
بستن