دوربین و عکاسیصوتی تصویریفناوری اطلاعات

سونی جوایز بخش دوربین و لنزهایِ جشنواره EISA 2017 را درو کرد

سونی در بخش سنسورهایِ دوربین و لنز حرف اول را در دنیا میزند و این موضوع بر کسی پوشیده نیست. چه در بخش موبایل و چه در بخش دوربین هایِ حرفه ای عکاسی، سونی ید طولایی در ساخت بهترین ها دارد و معمولاً در جشنواره هایِ بین المللی مختلفی، جوایز بسیار زیادی را از آنِ خود میکند.

یکی از این جشنواره هایِ بسیار مهم، جشنواره سالیانه EISA میباشد. EISA جشنواره ای است که در زمینه محصولات صوتی و تصویری فعالیت میکند و یکی از برترین جشنواره هایِ سالانه در اروپا محسوب میشود. بیشترین موفقیت سونی در جشنواره امسال معطوف به دوربین های عکاسی و لنزهایِ حرفه ای جمع و جور بود، که در چند شاخه موفق به کسب جایزه بهترین ها شد.

در بخش بهترین دوربین، سونی با آخرین شاهکار خود، آلفا 9 توانست جایزه بهترین دوربین را از آنِ خود کند. در بخش بهترین دوربین جمع و جور یا به اصطلاح کامپکت فوق پیشرفته دوربین آلفا 6500 سونی توانست جایزه بهترین دوربین را از آنِ خود کند. در بخش بهترین دوربین کامپکت میان رده نیز، سونی با RX100V جایزه بهترین دوربین را از آنِ خود کرد.

در بخش دوربین هایِ فوق پیشرفته با زوم بسیار بالا باز هم سونی با دوربین RX10III توانست گویِ سبقت را از رقبا برباید و در بخش لنزها نیز سونی در 2 شاخه لنزهایِ جمع و جور و لنزهایِ جمع و جور بسیار حرفه ای به کمک FE 100mm و FE 70-200mm توانست جایزه بهترین لنزها را نیز از آنِ خود کند.

با این حساب سونی امسال با برنده شدن در بخش دوربین ها و لنزها؛ مجموعاً توانست با 4 دوربین حرفه ای و جمع و جور و 2 لنز جمع و جور حرفه ای و میان رده برنده 6 جایزه بسیار ارزشمند شود و امسال را نیز همچون سال هایِ گذشته با دست پر از جشنواره سالیانه EISA خارج شود.

.

منبع: اکسپرین

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =

بستن
بستن