اخبار فناوریفناوری اطلاعاتمتفرقه

امکان برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک ملی بدون نیاز به حساب بانکی فراهم شد

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سرویس جدیدی برای مشتریان این بانک راه اندازی شده که امکان برداشت وجه نقد بدون نیاز به کارت بانکی و یا حتی اطلاعات حساب را از خودپردازها فراهم می کند.

در این روش صاحب حساب می تواند در دستگاه های خودپرداز بانک ملی، با انتخاب گزینه برداشت وجه و سپس گزینه «مجوز برداشت به شخص دیگر»، کد ملی و مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و پس از تایید، یک «شناسه 13 رقمی» را به عنوان مجوز برداشت، دریافت کند.

با داشتن کد ملی و شناسه 13 رقمی، می توان مبلغ از پیش تعیین شده را بدون نیاز به کارت بانکی یا اطلاعات حساب، از خودپرداز دریافت کرد

پس از دریافت شناسه 13 رقمی، مشتری می تواند این شماره را همراه با کد ملی خود در اختیار دیگران قرار داده و امکان برداشت وجه مورد نظر را بدون نیاز به داشتن حساب بانکی برای آنها فراهم کند. البته هر شناسه تا پایان همان روز اعتبار داشته و در صورت عدم استفاده، مبلغ به حساب اصلی باز می گردد.

لازم به ذکر است که بانک ملی تصمیم دارد برای حذف مراجعه حضوری مشتریان به خودپردازها برای دریافت شناسه مذکور، امکان انجام عملیات مورد بحث را از طریق سامانه اینترنتی و اپلیکیشن موبایل نیز فراهم کند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 13 =

بستن
بستن